22bet

1xbrowser app

Aplikácia mobilného prehliadača 1xbrowser si získala srdcia všetkých fanúšikov stávkovej kancelárie 1xbet a stala sa ich obľúbenou aplikáciou. Je to inovatívny a autorský koncept programátorov, ktorý umožňuje prehliadanie internetových stránok a súčasne jednoduchý a rýchly prístup k športovým udalostiam, na ktoré je možné staviť. Od roku 2013, kedy ho 1xbet uviedol do používania – doteraz – prehliadač 1xbrowser prešiel mnohými zmenami. Hlavným problémom bolo odstránenie mnohých nechcených reklám, ktoré negatívne ovplyvňovali používanie internetu a prezeranie webových stránok.

Vzhľadom k početným sťažnostiam používateľov sa spoločnosť 1xbet rozhodla obmedziť zobrazovanie reklám na minimum. Je dobré vedieť, že alternatívnym riešením je zvyčajne inštalácia programu typu ad blocker, ktorý zabráni zobrazovanie nežiaduceho marketingového obsahu, avšak v súčasnosti už počet reklám nie je tak vysoký ako bol na začiatku a teda nie je potreba inštalácia iných programov na blokovanie reklám.

Prehliadač stávkové kancelárie 1xbet – 1xbrowser je šikovný a pohodlný. Je tiež kompatibilný s rôznymi platformami vo väčšine mobilných zariadení – tabletov a smartphonov. Jedinou požiadavkou systému je, že mobilné zariadenia by mali mať operačný systém iOS 9.0, Android 4.1 alebo vyšší. Potom bude prehliadač pracovať bez najmenšej výhrady. Mali by ste tiež vedieť, že inštalácia prehliadača môže byť zablokovaná v niektorých krajinách. Takéto obmedzenia však nevyplývajú z činností stávkovej kancelárie 1xbet ( ako u Unibet ), ale z platného práva, ktoré môže zakázať distribúciu a používanie programov stávkových kancelárií, ktoré nemajú licenciu na prevádzku v danej krajine. Napriek tomu stávková kancelária 1xbet neustále pracuje na sprístupnenie svojich služieb v čo najväčšom počte krajín. Používanie prehliadača 1xbrowser je vhodnou voľbou pre ľudí, ktorí sa nechcú vzdať sledovania svojich obľúbených hier kvôli vykonávanej práci alebo iným veciam, ktoré robia na internete. Rozhranie prehliadača umožňuje ľahký prístup na platformu www.1xbet.com a rýchle prepínanie medzi službami 1xbet.