22bet

1xbet iOS

Čo poteší majiteľov mobilných zariadení Apple, ktorým záleží na bezpečnosti svojho telefónu/iPadu, je určite skutočnosť, že softvér 1xBet iOS bol dôkladne skontrolovaný, a bol odporúčaný a schválený priamo spoločnosťou Apple. Takže si môžete určite povedať, že aplikácia je úplne bezpečná a možno ju s kľudným svedomím stiahnuť a inštalovať na zariadeniach so systémom iOS. A čo je zaujímavé – je k dispozícii aj priamo v obchode iStore. To znamená, že nie je potrebné iniciovať proces inštalácie mobilnej aplikácie inými webovými stránkami a vypnúť prípadné iné zabezpečenia – ako tomu bolo v prípade inštalácie 1xbet aplikácie pre systém Android.

Ak chcete úspešne nainštalovať 1xbet na iOS bez ťažkostí, musíte najprv nájsť program v obchode iStore. Alternatívnou metódou je inštalácia prostredníctvom stránok stávkovej kancelárie 1xbet. Pre využitie druhej možnosti musíte najprv spustiť prehliadač a prejsť na https://1xbet.mobi/mobile/ , následne stiahnuť aplikáciu pre iOS, zatrhnúť súhlasy s inštaláciou a prejsť ďalej. Akonáhle sa zobrazí opcia inštalovať, kliknite na ňu a počkajte na dokončenie inštalácie.

Po nainštalovaní aplikácie musíte prejsť k opcii Nastavenia – Všeobecné – Správa nastavení. Ďalším krokom je vybrať možnosť 000 Kontrast – Overiť. Hotovo. Teraz sa môžete prihlásiť a vychutnať si širokú škálu online hier. Toto platí rovnako pre užívateľa účtov iOS. Aplikácia 1xbet iOS poskytuje veľký komfort používania, prehliadne rozhranie a intuitívnu obsluhu aplikácie. Celkovo sa tiež podoba pokiaľ ide o funkčnosť a pohodlie úplné počítačovej verzii stránok stávkovej kancelárie 1xbet. Pre úplnosť treba ešte spomenúť, že spoločnosť Apple prestala podporovať staršie zariadenia, ktoré nie sú kompatibilné so systémom iOS 9.0.