22bet

Tenisový tréner Nick Philippoussis má mozgovú porážku vo väzení v USA a nemusí nikdy čeliť sexuálnemu napadnutiu

Austrálsky tréner tenisu Nick Philippoussis utrpel v americkom väzení masívny záchvat a pravdepodobne nikdy nebude čeliť obvineniu z sexuálneho napadnutia dvoch mladých dievčat, ktoré trénoval v Kalifornii.

Sudcovi zo San Diega bolo oznámené Štvrtok 68-ročný Philippoussis, otec bývalého svetového top 10 austrálskeho hráča Mark Philippoussis, je po mŕtvici katatonický a bol niekoľko mesiacov držaný pod dohľadom a pripútaný k posteli vo verejnej nemocnici.

Philippoussis Sr čelil maximálnemu doživotnému trestu odňatia slobody, ak bol uznaný vinným zo 14 obvinení zo sexuálneho Unibet napadnutia detí mladších ako 10 rokov a oplzlých činov proti dieťaťu.Trestné konanie je teraz pozastavené až do jeho zdravotného stavu.

„Je si vedomý, ale nereaguje na žiadne podnety,“ uviedol právnik spoločnosti Philippoussis Sr Ryan Tegnelia. “Najlepším spôsobom, ako opísať jeho stav, by bol katatický.”

Obe údajne obete boli deväť rokov a Philippoussis Sr ich údajne napadol takmer rok na rôznych miestach, vrátane jeho auta, domu a tenisového komplexu. .

Philippoussis Sr bol zadržiavaný vo väzení v okrese San Diego od jeho šokového zatknutia počas ranného nájazdu na jeho domov v San Diegu v júli.

V novembri vo väzení bol postihnutý mozgovou príhodou. , bol prevezený do verejnej nemocnice a bol pripútaný k posteli a strážený šerifskými zástupcami. Nikto ho neobviňoval, že by sa snažil vytiahnuť rýchleho, “uviedla Tegnelia.

Philippoussis Sr bol držaný vo väzení za kauciu vo výške 9,2 milióna dolárov, ale Tegnelia sa s podporou prokurátorov úspešne opýtala. aby bola kaucia zrušená a bol držaný na základe vlastného uznania.

Týmto by sa zastavila potreba stráží a pút a umožnilo by sa to jeho synovi a aby ich členovia rodiny navštívili s menším obmedzením.

Zostane v nemocnici a jeho pas bol odovzdaný prokurátorom.

Zástupca okresného prokurátora Garret Wong povedal, že konzultoval s lekármi, ktorí sa starajú pre Philippoussisa Sr a bolo mu Unibet povedané „jeho prognóza bola zlá“. “Cítili sme, že neohrozuje bezpečnosť verejnosti,” uviedol Wong.

Údajné obete a ich rodiny boli tiež informované o stave spoločnosti Philippoussis Sr a povedali, že nejde o hrozbu.

Na posúdenie jeho stavu bolo naplánované na jún súdne pojednávanie. “Boli sme informovaní, že zotavenie nie je veľmi pravdepodobné,” uviedla Tegnelia.